Remont pokoszarowej kamienicy w Suwałkach przy ulicy Sejneńskiej 22

14 04 2023

Z radością informujemy, że w dniu 14 kwietnia zakończyliśmy projekt modernizacji kamienicy przy ul. Sejneńskiej 22, realizowany przez naszą firmę w porozumieniu z Zarządem Budynków Mieszkalnych.

Prace remontowe, które podjęliśmy, objęły kompleksowe odnowienie i modernizację budynku, począwszy od renowacji dachu i więźby dachowej, poprzez remont stropów, wymianę stolarki, aż po nowoczesne rozwiązania izolacyjne. Zadbaliśmy również o odświeżenie elewacji, modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Ponadto, zainstalowaliśmy nowoczesne systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, podłączając budynek do miejskiej sieci cieplnej. W ramach tych działań udało się nam również estetycznie zagospodarować teren wokół kamienicy.

Efektem naszej pracy jest stworzenie 42 nowoczesnych mieszkań o łącznej powierzchni 1951,74 m?. Wśród nich znajdują się 12 mieszkań jednopokojowych o powierzchni od 29 do 32 m?, 17 mieszkań dwupokojowych o metrażu od 37 do 42 m? oraz 13 mieszkań trzypokojowych, każde o wielkości od 70 do 72 m?.

Pragnę przypomnieć, że umowę na realizację tego projektu podpisaliśmy w dniu 27 sierpnia 2021 roku z Prezydentem Miasta Suwałk, panem Czesławem Renkiewiczem.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt pracownikom i partnerom za ich ciężką pracę i poświęcenie, które przyczyniły się do tego sukcesu.


Opcje

Info